Skład


Elżbieta
wokal, instr. perkusyjne. Obdarzona charakterystycznym głosem znakomicie sprawdza się śpiewając piosenki takich wykonawczyń jak Eleni, Anna Jantar, Krystyna Prońko, Zdzisława Sośnicka i wielu innych. Nieoceniona jeśli chodzi o interpretację wszelkich ludowo góralskich kompozycji .Gra również na instrumentach perkusyjnych ( o ile nie zapomni. smiley Swoim  uśmiechem zaczaruje każdego gościa na imprezie i mimo tego, że spełniona w życiu prywatnym ciągle … boi się sama spać… o czym wspomina w jednej z wykonywanych przez siebie piosenek. Oprócz wokalnych posiada również umiejętności w prowadzeniu zestawu koncertowego (bus + przyczepa ze sprzętem) Bywało, że dla bezpieczeństwa  nas wszystkich  zmieniała  kierowcę 1km od celu podróży ( ma również za sobą znacznie dłuższe dystanse).
Wiola
wokal,skrzypce. Bardzo miła, zawsze uśmiechnięta i sympatyczna dziewczyna. Śpiewa jak mówi odkąd pamięta, a muzyka to jej największa pasja. Potrafi się odnaleźć w każdym stylu muzycznym od biesiady po country. Występowała na dużych plenerowych scenach jak również kameralnie w klubach czy na przyjęciach weselnych.  Prywatnie menager w firmie ....
Janusz
perkusja, wokal. Założyciel zespołu. ,,Zawsze z tyłu, za plecami, zawsze w tle. Zawsze z tyłu za gwiazdami - no bo gdzie'' Gra również na gitarze oraz harmonijce. Dodatkowo finalizuje umowy , dba o marketing, wizerunek, transport i całokształt działania Strong Band-u. W listopadzie na dwa dni kładzie się spać a później wstaje i rozpoczyna przygotowania do kolejnego sezonu. Powiedzieć, że „Strong Band” jest jego życiem to zdecydowanie za mało. Bardzo dobre ucho, żyje muzyką, a muzyka żyje w nim. Fan światowych standardów rockowych, country, soul, pop. Jak mu się spodoba czyjaś interpretacja, to o swojej… możesz zapomnieć. smiley Ciężko go zaskoczyć utworem którego nie zna. Z dodatkowych sic! Obowiązków musi pamiętać, żeby wokalistki „pamiętały” o instrumentach perkusyjnych, włączeniu świateł oraz uśmiechu. Ponieważ w rękach trzyma pałeczki często na próbach improwizuje solówkę gwiżdżąc do mikrofonu. Specjalnie dla niego zrobiliśmy jeden utwór w którym może się wykazać (oficjalnie) smiley
Tamara
inst. klawiszowe, wokal. Muzyczne zainteresowania rozwijała od najmłodszych lat kończąc na akademi muzycznej. Niezwykle pracowita i obowiązkowa otwarta na nowe pomysły i różne gatunki muzyczne. Jej pasją jest również muzyka etniczna. Prywatnie udziela lekcji na pianinie. Spokojna, opanowana z poczuciem humoru co przekłada się na fajną zespołową atmosferę. Cechuje ją przy tym solidność i rzetelność co jest w obecnych czasach niezwykłą zaletą.  
Maciek
gitara, wokal. Najmłodszy członek zespołu. Przygodę z gitarą zaczął w wieku 14 lat. Dusza rockmana przekłada się na elektryzujące riffy i solówki. Zajmuje się muzyką elektroniczną Lubi podejmować oraz realizować nowe wyzwania. Z zamiłowania również akustyk dbający o idealne nagłośnienie każdej z imprez. Bardzo sumienny, odpowiedzialny i pracowity człowiek o niezwykłym pogodnym i wesołym usposobieniu co udziela się pozostałym czlonkom zespołu tworząc wspaniałą rozrywkową atmosferę. Ceni sobie punktualność i rzetelność. Muzyka to jego największa życiowa pasja której potrafi poświęcić się bez reszty. 
Zdzisław
wokal, gitara basowa, akordeon, instr. klawiszowe. Zawodowy muzyk który ma za sobą wiele zagranych imprez i zrealizowanych projektów. Koncertował w Stanach Zjednoczonych, Australii oraz wielu krajach europejskich. W Polsce przez wiele lat występował na Festiwalu Country w Mrągowie, gdzie powraca nie tylko myślami. Ogromne doświadczenie, opanowanie i spokój to cechy które przydają mu się nie tylko w życiu prywatnym, ale również na scenie. Jego pełne i mocne brzmienie basu energetycznie napędza sekcję rytmiczną zespołu. Niezwykle wesoły, serdeczny i lubiany kumpel.